Únor 2013

Přesun blogu

7. února 2013 v 18:12

Zdravim! Jak uz jsem vcera naznacila, blog se bude presouvat na blogspot a od tohoto okamziku je to oficialni. Tim padem vas "zvu" (:D) na nove stranky a doufam, ze se vam budou libit. Ted, kdyz uz jsou stranky hotove, se znovu muzete tesit na posun v prekladech. Kdyztak stranky na blog.cz mazat nebudu, alespon zatim ne, ale odted sem nebudu prihazovat zadne clanky (coz vam jiste doslo)

Uzijte si to! : http://the-darkest-passion.blogspot.cz/


Student Knihomol (1) + Info na závěr

6. února 2013 v 16:33 | KerrisZdravim slecny!
Po jednom rozhovoru s Cathy (jeji blog - ZDE) jsem se rozhodla, ze se pridam do jejiho "projektu" s nazvem Student Knihomol. Vicemene se jedna o to, ze kazdou nedeli uverejnim to, co jsem za dany tyden precetla a postupne mi z toho zacne vznikat jakysi seznam... Pro nektere z vas to tim padem muze byt inspirace k tomu, co si precist (Dodavam, ze z 90% ctu na PC, takze knizky ktere budu uverejnovat zaroven budu mit u sebe, takze kdyby kdokoliv cokoliv, staci napsat a poslu je;)) a pro ty, ktere to nezajima, nu... jednoduse to ignorujte :)
Srdce draka - Kapitola 13 1/2

5. února 2013 v 10:00 | překlad Mimi, korekce Kerris


Alexovi Carlylovi bylo teplo i zima zároveň.
Do jeho nejnovějšího vězení ho vhodil jediný strážník. Jediný posraný strážník, protože byl příliš slabý, aby představoval skutečné nebezpečí. Drogy, které mu jeho únosci proháněli systémem, byly pro jeho tělo jako peklo. Udržovaly ho povolného, omámeného a závislého. Udržovaly ho v nezájmu o útěk.

Prebud ma Temne - Kapitola 10

4. února 2013 v 11:38 | překlad Nicolette, korekce Kerris |  Probuď mě temně (1#)


Strávila som hodinu v telocvični, vypotiac moju frustráciu, búchajúc päsťami a nohami do boxovacieho vreca. Dokonca som využila virtuálny bojový program, vymlátiac aj hovno z počítačovo generovaných cudzích návštevníkov. Nanešťastie, moja nálada sčernela ešte viac, keď som kráčala do konferenčnej miestnosti s pätnásť minútovým meškaním.

Poslední polibek na dobrou noc - Kapitola 4

3. února 2013 v 15:34 | překlad Petruše, korekce Pavlína |  Poslední polibek na dobrou noc (1#)

Jsem kvítek šáronský, lilie v dolinách.
Píseň Šalamounova 2:01

Jako vždy, byla Vika znechucená uvedením nového "zvířete." Ať už to byl muž, či žena, mladý nebo starý, v momentě, kdy její otec odkráčel pryč, ji jakýkoli nováček prosil, aby projevila milosrdenství a pustila ho na svobodu. Milosrdenství, které nechtěla ukázat. Svobodu, kterou nechtěla dát. Nemohla.
Ještě ne.

Nejtemnější polibek - Kapitola 6

2. února 2013 v 10:00 | překlad Kerris, korekce Pája |  Nejtemnější polibek (2#)"Oholit si vlasy," mumlala temně Anya. Jak by Lucien reagoval, kdyby to skutečně udělala? Pokud by se před ním objevila plešatá? Pravděpodobně by jí řekl, že je "ošklivá" a "naivní" a ještě vřeleji by jí odolával. "Kretén."
A přesto, pošetile, jí chyběl.

Dotaz

1. února 2013 v 18:59 | Kerris

Zdravim slecny,
Zrovna jsem s Hancou vedla takovou debatu ohledne knizek, ktere Gena psala s vice autory -> tim padem, to jsou trebas povidky slozene od ni + nekoho... Aneb, rady bychom se vas rady zeptaly, jestli mate zajem, aby se tady po Gene pak dodatecne prelozily i povidky od ostatnich autorek z danych knizek - jedna se napriklad o knizky:

Stejně jako celé série Královský dům stínů


Jeste dodatek z mé strany: Co jsem koukala, tak napriklad u serie Mysteria jsou povidky, ktere na sebe navazuji, protoze je to cele psane o jedne vetsi rodine sester :) Gena z toho napsala dve, zbytek jine autorky... a Kralovsky dum stinu je ofc navazani na Nicolaiovo sourozence

Prebud ma Temne - Kapitola 9

1. února 2013 v 10:00 | překlad Nicolette, korekce Kerris, série Allien Huntress |  Probuď mě temně (1#)

Išla som domov a kompletne oblečená som sa hodila do postele. Neskontrolovala som záznamník, nejedla som ani nesprchovala. Moje unavené telo ma bolelo a dožadovalo sa odpočinku, a mäkkosť matraca lákala ako skúsená Siréna.
Spánok na mňa prišiel okamžite.