Leden 2013

Pán Upírů - Kapitola 7

31. ledna 2013 v 15:02 | překlad Petruše, korekce Pája, série Královský dům stínů |  Pán upírů (1#)


Jane strávila dva dny shromažďováním materiálu a vyráběním zbraní. Nikdy nezabloudila daleko od nevědomého Nicolaie, jen pro případ, že by ji potřeboval, nebo měli nečekané návštěvníky, takže zásoby byly omezené. Nicméně se jí podařilo k jídlu najít ovoce a ořechy, stejně jako malé, tenké větvičky a lístky máty. Ty se ukázaly jako překvapivě efektivní kartáčky na zuby, které hojně používala u obou.

Nejtemnější polibek - Kapitola 5 2/2

30. ledna 2013 v 23:46 | překlad Kerris, korekce Pája |  Nejtemnější polibek (2#)


Jestli to byla jeho myšlenka, nebo promluvil démon, to Lucien nevěděl. Věděl jen, že pokud Anyu políbí, nebude schopen se zastavit. Líbání této ženy se zdálo být více vzrušující, než sex. A i když čas a místo bylo ideální, nebyl tak hloupý, aby si dopřával potěšení se ženou, kterou je nucen zabít. Nedovol, aby se historie opakovala. Ukonči to.

"Luciene," vydechla. "Polib mě."

Info 2#

29. ledna 2013 v 19:08 | Kerris
Lucien - Lord Smrti - Záleží na tom? Duše je duše a výsledek je stejný, bez ohledu na důvod. (Citace Smrti z Nejtemnějšího Polibku)

Zdravim slecny... ;)


Srdce draka - Kapitola 12 2/2

29. ledna 2013 v 18:52 | překlad Mimi, korekce Kerris, série Atlantis |  Srdce draka (1#)Elegantním pohybem prstů si zastrčila pramínky vlasů za ucho. Sehnula se a vložila klíč pod stůl. "Můj otec byl příliš nemocný, aby mohl chodit do práce - proto jsme se přestěhovali z Jižní Karolíny do New Yorku, aby mohl být blíže k Sloan-Katteringu (instituce pro léčbu rakoviny - pozn. překl.). No, a aby zabil čas a zároveň vydělal peníze, vyřezával a prodával nábytek. Tohle pro mě vytvořil už velmi dávno."

Nejtemnější polibek - Kapitola 5 1/2

28. ledna 2013 v 20:40 | překlad Kerris, korekce Pája, série Lords of the Underworld |  Nejtemnější polibek (2#)

Omlouvám se znovu za delší pauzu, pokusim se to dohnat hned teď o víkendu:) Enjoy ;) - KerrisAnya se Lucienovi vyhýbala dvacet čtyři hodin. Nakonec to v ní vřelo nervózní energií, jelikož neustále přemýšlela, jestli se objeví. Při každém nevysvětlitelném zvuku nadskočila. Zadrhl se jí dech. Srdce se nakoplo na plné obrátky.

The Darkest Craving - Nejtemnější touha (10#)

28. ledna 2013 v 17:07 Lordi z podsvětí

The Darkest Craving - Nejtemnější touha


Lordi z Posvětí - 10


Velmi úspěšná autorka New York Times Gena Showalter je zpět s jedním z nádherných Lordů z Podsvětí, s příběhem o válečníkovi, který je uvězněn v temnotě a ženě, která se ho rozhodne zachránit.


Po tom, co vydržel týdny mučení v útrobách pekla, Kane nechce mít nic společného se svou krásnou zachránkyní, Josephinou Asling. Poloviční víla mu vyhrožuje, že probudí démona Katastrof uvnitř něj - zvíře, které je odhodlaný zabít, bez ohledu na cenu.


Josepina je lovena brutálním nepřítelem - svou královskou rodinou - a Kane je její jediný zdroj ochrany. Je to také jediný muž, který v ní dokáže rozžhavit plameny a dokonce i on podlehne tomuto žáru. Ale když proplouvají zrádným světem víl, jsou nuceni si vybrat: buď žít odděleně… nebo zemřít společně.

Poslední polibek na dobrou noc - Kapitola 3

27. ledna 2013 v 21:23 | překlad Petruše, korekce Pavlína, série Otherworld Assassins |  Poslední polibek na dobrou noc (1#)


Vysvoboď mě z bahna, ať se neutopím! Kéž jsem vysvobozen z rukou těch, kteří mě nenávidí, z hlubokých vod.
Žalm 69:14

Pan X a dr. E zmlkli, když velký lidský muž nakráčel do výhledu. Příchozí se zastavil ve středu mýtiny, pěsti zapřené v bok, čímž přitáhl Solovou pozornost ke zbrani skryté na jedné straně a velkému ostří ukrytému na straně druhé.
Byl vyzbrojen k boji.

Prebud ma Temne - Kapitola 8

26. ledna 2013 v 10:00 | překlad Nicolette, korekce Kerris |  Probuď mě temně (1#)
Prvé pravidlo boja: Zostať v pokoji.
Druhé pravidlo: Nikdy nedovoľ svojim pocitom, aby ťa ovládli.
Ja som porušila obe pravidlá, v momente, keď som ho začala sledovať.

Srdce draka - Kapitola 12 1/2

24. ledna 2013 v 10:00 | překlad Mimi, korekce Kerris |  Srdce draka (1#)Ráno v New Yorku ohlásilo svou přítomnost vystřelením slunečních paprsků do oken Graceinina obýváku. Venku troubila auta; lidé se kolem míhali a strop se kroutil. "Musíš mě přestat házet z místa na místo. Mám takhle málo k-" řekla Dariovi a přiblížila k sobě svůj palec a ukazováček, "infarktu. A kromě toho, nebyla jsem připravená odejít," zavrčela. "Chtěla jsem, aby si mě vzal do města, abych mohla lidem ukázat Alexův obrázek a zeptat se jich, jestli ho viděli."

Prebud ma Temne - Kapitola 7 2/2

22. ledna 2013 v 10:00 | překlad Nicolette, korekce Kerris |  Probuď mě temně (1#)

Bojovník, ktoré som naháňala v uličke.

Jeho energia ma obaľovala, silná, čistá. Smrtiaca. Záchvev mi zabrnel mojimi nervovými zakončeniami.