Prosinec 2012

The Darkest Night – Nejtemnější noc (#1)

29. prosince 2012 v 10:05 Knihy ke stažení

The Darkest Night - Nejtemnější noc

Lordi z Podsvětí - 1


Ke Stažení - ZDE

Heslo: Maddox


Jeho síla - nelidská…

Jeho vášeň - za hranicí nesmrtelna…


Celý svůj život Ashlyn Darrow byla sužována hlasy minulosti. Chtějící ukončit tuto noční můru, vyrazila do Budapešti, hledat pomoc od lidí, o kterých se říkalo, že mají nadpřirozené schopnosti. Netušila však, že bude smetena do náruče Madoxxe, jejich nejnebezpečnějšího člena - muže, uvězněného ve vlastním pekle.Ani jeden z nich nemůže odolat temnému hladu, dokud neuklidní své trápení… a zapálí tím neodolatelnou vášeň. Ale každý hřející dotek a spalující polibek je postrkuje blíže k sebezničení - a duši otřásajícímu testu lásky…

Nejtemnější noc - Kapitola 25

29. prosince 2012 v 10:00 | překlad Kerris, korekce Evudar |  Nejtemnější noc (#1)

Maddox držel svou milovanou ve své náručí tak dlouho, že se mu to zdálo jako věčnost, přejíc si, aby se probudila. Nesnesl pomyšlení na život bez ní. Raději by sám zemřel.
Lucien a Reyes stáli za ním, v tichosti.

Prebud ma Temne - Kapitola 4

28. prosince 2012 v 10:00 | překlad Nicolette, korekce Kerris |  Probuď mě temně (1#)

Bok po boku, sme s Dallasom dupali po schodoch, berúc aj tri naraz. Stále majúc závraty z Lillinho ovládania mysle, Dallas nebol tak čulý ako zvyčajne býva. Zakopol a musel sa zachytil o zábradlie, aby nespadol na tvár.
Skupina mužov, očividne vyhadzovači, na nás čakali pod schodmi. Boli to ľudia, čo znamená, že sme ich nemohli zabiť bez zkurvených následkov. Príliš zlé, príliš. Trochu vraždenia mi mohlo pomôcť zbaviť sa napätia.

Nejtemnější noc - Kapitola 24

27. prosince 2012 v 10:00 | překlad Kerris, korekce Evudar |  Nejtemnější noc (#1)

"On ták moc nedluží bohům, ale mě. Přísahám, že tohle je moje poslední laskavost pro tebe. Uspala jsem ho. Neztrácej čas."
Ashlyn ztuhla, když Anyin hlas projel její myslí. Ne, ještě ne, kňučelo její tělo. Potřebovala s ním víc času.
"Volba je jen na tobě, chica.[1] Já mizím." A tak se stalo. Hukot Anyiny energie ve vzduchu zemřel, zanechala po sobě jen prázdnou místnost.

Info

27. prosince 2012 v 8:57 | Kerris
Zdravim :) ... Takze, pro zmenu jedu pryc na silvestra, vratim se nekdy kolem 2heho, takze pres silvestra moc prekladu necekejte :) ... Uzijte si novy rok, preju hodne stesti atd atd... (Nejsem na tyhle prani moc dobra:D) a mejte se tu pekne :)

Srdce draka - Kapitola 9 1/2

26. prosince 2012 v 12:57 | překlad Mimi, korekce Kerris |  Srdce draka (1#)


"Domov," vzdychla Grace, když hodila klíče a peněženku na malý stůl vedle vstupních dveří. Natlačila se do ložnice, k uším jí dolehl zvuk kvílících aut. Přes odtažené závěsy na ni svítilo slunce, příliš jasné, příliš veselé.
Neměla dobrou náladu.

Nejtemnější noc - Kapitola 23

26. prosince 2012 v 10:00 | překlad Kerris, korekce Evudar |  Nejtemnější noc (#1)

Ashlyn se vznášela v říši bezvědomí. Stíny byly tím jediným, o čem věděla. Stíny a jeden hlas, všechny hlasy z minulosti a současnosti tomuto hlasu v úctě ustupovaly. Už ho předtím slyšela. Byl nadpozemský, jako přízrak. Velmi moderní přízrak, který se mírně nudil a stále sál lízátko.
"Jsem zpáááááátky." Chichotání.

Nejtemnější noc - Kapitola 22

25. prosince 2012 v 10:00 | překlad Kerris, korekce Evudar |  Nejtemnější noc (#1)


Když se Maddox probudil, hrůza ho zaplavila. Ashlyn ho potřebovala.
Byl… ne v lese, uvědomil si. Ne, byl ve své vlastní posteli, v jeho vlastní ložnici a zíral na klenbu, stejně jako to dělal každé ráno. Ale nebyl připoután.
Jak? Proč?

Pán Upírů - Kapitola 3 2/2

24. prosince 2012 v 12:27 | překlad Kerris, korekce Pája |  Pán upírů (1#)"Poslouchej. To já tě sem přivolal a já jsem tím, kdo tě ochrání." To byla drobná pravda, aby ji uklidnil. "Nevěř nikomu jinému. Jen mě." Lež, kterou chránil sám sebe. Až ho konečně osvobodí, měl v plánu odejít. Opustit tento palác, i ji. S tím jak byli nestabilní jeho schopnosti, nemohl odstranit tu masku, která z ní dělala Odett, zatímco byli spolu bez možnosti, že by ji tím odeslal domů. Navíc, potřeboval ji, aby byl schopen cestovat volně skrz tyto zdi.

Nejtemnější noc - Kapitola 21

24. prosince 2012 v 10:00 | překlad Kerris, korekce Evudar |  Nejtemnější noc (#1)


Ashlyn se probudila se zalapáním po dechu, když ledová voda stékala po její tváři. Uplynul okamžik, ve kterém jediným zvukem byl její trhaný dech, než se zorientovala. Tričko se jí lepilo na kůži, bylo téměř zamrzlé do ledu. Její pohled byl zezačátku mlhavý a slabý, ale místnost se jí brzy vyjasnila. Kamenné zdi, tmavé, ošoupané. Na jedné straně byly dveře, na které viděla skrz mříže, ale zdálo se, že vedou do úzké chodby. Ve vzdáleném rohu visely řetězy.