Pán upírů - Prolog

11. listopadu 2012 v 12:44 | překlad Hanulla, korekce Kerris |  Pán upírů (1#)
Bylo nebylo, v zemi upírů, měňavců a čarodějnic, Krvavý Černokněžník prahnul jen po jediné moci, která mu byla odpírána: právu vládnout. On a jeho monstrózní armáda napadli královský palác, zabili milovaného krále a královnu Eldenu a usilovali o to samé i s Nikolaiem, korunním princem, a stejně tak i s jeho sourozenci, Breenou, Daynem a Micahem.

Černokněžník uspěl ve všem kromě toho posledního. Nepočítal s královým hladem po odplatě a matčinou láskou ke svým dětem.

Těsně před tím, než naposledy vydechl, král použil svou moc a naplnil své potomky nezlomnou potřebou po pomstě, zajišťujíc, že budou bojovat celou věčnost, aby splnili svou povinnost. Ve stejné chvíli královna použila svou moc a poslala je pryč, zachraňujíc je. Pro teď.

Jenže, král i královna byli slabí, jejich mysl byla zamlžená bolestí a jejich magie byla protichůdná.

A tak byli dědicové vázáni ke zničení muže, který zmasakroval jejich rodiče, ale také byli vyhnáni z paláce, každý z nich byl hozen do jiného království s jediným odkazem na Královský dům Eldenu: hodinky, které jim byly dány jejich rodiči.

Nicolai, Temný svůdce, jak mu lidé říkali, byl v posteli, ale ne sám. Nikdy nebyl sám. Byl mužem známým svým násilným temperamentem stejně jako delikátností jeho doteku; a po narozeninové oslavě svého mladšího bratra, se odebral do svých soukromých komnat, aby se uspokojil svým nejnovějším úlovkem.

To bylo tehdy, kdy ho udeřily dvě mocné kouzelné podstaty.

Když znovu otevřel oči, zjistil, že je v jiné posteli - a ne svou vybranou partnerkou. Byl pořád nahý, ale teď byl připoutaný, byl otrokem každé vášně, po které jeho milenka zatoužila. Touhy, které se mísily s magií, ho poslaly přímo na Erotický trh, kde byl rychle prodán Delfinské princezně, jeho vůle už nebyla jeho, jeho rozkoš už také ne, hodinky mu byly ukradeny a vzpomínky byly vymazány z jeho mysli.

Ale jen dvě věci mu nemohly být vzaty, nezáleželo na tom, jak horlivě se princezna snažila. Temný hněv v jeho hrudi a žhavá potřeba po pomstě v jeho žilách.

Za prvé, by je měl uvolnit. Za druhé, by si je měl vychutnat. Nejdřív princeznu a potom černokněžníka, kterého si tak docela nepamatoval, ale věděl, že černokněžníkem opovrhoval jako ničím jiným.

Brzy.

Jediné co musí udělat je utéct…

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lucia lucia | 11. listopadu 2012 v 19:22 | Reagovat

Jéj teším sa, že sa prekladá dalšia knižka :-) Vďaka

2 Soňa Soňa | 11. listopadu 2012 v 22:07 | Reagovat

Hmmm další chuťovka :-),už se těším na kapči :-D

3 Silvia Silvia | 12. listopadu 2012 v 16:58 | Reagovat

Hm, to vyzerá zaujímavo. :-)

4 informal summer wedding dresses informal summer wedding dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 7:17 | Reagovat

I am really enjoying the theme/design of your site. Do you ever run into any internet browser compatibility problems? A number of my blog visitors have complained about my site not working correctly in Explorer but looks great in Firefox. Do you have any recommendations to help fix this issue?
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama