Listopad 2012

Dotaz

30. listopadu 2012 v 21:51 | Kerris
Nedavno sem se bavila s Mimi, ktera preklada zrovna ted Srdce draka a je tak hodna, ze to preklada jak v cestine, tak ve slovenstine (I kdyz na blog se haze jen jedna verze)... Nicmene privedlo me to na myslenku, jestli byste nechteli, aby se i ostatni knizky vyskytovaly jak v cestine a ve slovenstine nasledne ke stazeni? ... Pokud by o to tedy byl zajem, tak by bylo fajn, kdyby se mi nekdo kdo by se toho chtel ujmout ozval - slo by zatim teda o Lordy (0,5 -> pribeh Geryona, ktery je uz prelozeny cely, pak o Lordy 1dil, ktery prave prekladam ja -> poslala bych vam zatim celek toho co je prelozeny a vzdycky novou kapitolu, kdyz bych ji prelozila... a o Pana upiru - zase, vypadalo by to stejne jako s Lordama 1dilem)
Tak kdyztak dejte vedet, jestli by byl zajem, at vim, jestli shanet nekoho a nebo to nechat jen tak... :)

Dodatek: Jeste sem vlastne zapomela, ze by bylo treba alespon 2 osoby na 1 knizku idealne -> 1 co by to prepsala a 1 na korekci :)

Nejtemnější noc - Kapitola 12

29. listopadu 2012 v 12:07 | překlad Kerris, korektura Hanulla |  Nejtemnější noc (#1)


Maddox sevřel Ashlyn v podpaží a zvedl ji ze země. Svými zuby jí rozkousl podprsenku ve středu. Jemný materiál se snadno roztrhl a podprsenka spadla, odhalujíc ten nejvíc sexy pár prsou, který kdy viděl.

Byly trochu plnější, než aby mu padly do ruky, s růžovými špičkami na bradavkách, které prosily, aby je okusil. Nemohl se ani chvilku udržet. Všechno v něm prasklo, potřeboval kontakt. Byl víc než jen zoufalý.

Nejtemnější noc - Kapitola 11

26. listopadu 2012 v 19:59 | překlad Kerris, korekce Hanulla |  Nejtemnější noc (#1)


Maddox držel Ashlyn několik hodin, když dřímala a doufal, že to oživí její tělo a duši. Čas byl jeho nepřítel a půlnoc se rychle blížila, přesto ji neprobudil. Ani když jí svlékal boty a svetr, odhalujíc jemné nohy a tričko, které zakrývalo její oblá ňadra. Krev mu hořela vzrušením.
Oběd už dávno přišel a odešel. Měl hlad, ale chtěl Ashlyn víc, než jídlo. Držet ji… poslouchat její melodický spánek - dunící vzdechy… nebe.

Srdce draka - Kapitola 5 2/2

25. listopadu 2012 v 17:22 | překlad Mimi, korekce Kerris |  Srdce draka (1#)

Možná ji měl v té chvíli nechat tak, ale úleva, která z ní vyzařovala, byla jako neviditelné pouto. Nemohl se pohnout, nechtěl se pohnout. Žárlil, že přechovává tak silné pocity k jinému muži a nezáleželo na tom, že ten muž je její bratr. Avšak cítil se více majetnicky, než žárlivě. A víc než majetnicky, cítil potřebu uklidnit ji. Chtěl ji obejmout a obklopit ji svou silou, svým pachem. Chtěl si ji označit.

Pán Upírů - Kapitola 1

25. listopadu 2012 v 16:01 | překlad Kerris |  Pán upírů (1#)
"Já tě potřebuji, Jane."
Mračíc se, Jane Parkerová odložila balíček na svou kuchyňskou desku. Studovala zjizvenou, v kůži vázanou knihu, kterou z balíčku vytáhla a která byla zabalená v moři černého sametu. Před několika minutami se vrátila z pětikilometrového běhu. Tenhle balíček na ni čekal na verandě.

Nejtemnější noc - Kapitola 10

24. listopadu 2012 v 21:33 | překlad Kerris, korekce Hanulla |  Nejtemnější noc (#1)


Když se Aeron a Danika vrátili do pevnosti tak, že proletěli oknem a přistáli na podlaze Maddoxovy ložnice, Ashlyn zažila kopnutí úžasu. Tak. Vážně si to nepředstavovala. Ten muž měl opravdu lesklá černá křídla.
Chtěla ses potkat s někým, jako si ty, Darrowová. No, a hádej co. Tvoje přání se splnilo.

Nejtemnější noc - Kapitola 9

22. listopadu 2012 v 19:05 | překlad Kerris, korekce Hanulla |  Nejtemnější noc (#1)


Když Reyes vešel do Maddoxovy ložnice s andělsky vyhlížející blondýnkou, kterou měl Aeron brzy zabít, Maddox se téměř rozkřičel úlevou. Ashlyn zvracela znovu a znovu, dokud nebyl její žaludek úplně prázdný. A pak zvracela znovu.
Potom klesla zpět na matraci a přestala dýchat. Zoufalý, Maddox vyzýval Titána znovu, ale bůh vůbec nic neudělal. Jakmile Maddox slíbil, že zaplatí jakoukoliv cenu, všemocný ho opustil.

Twice As Hot - Dvojnásobně žhavá (2#)

21. listopadu 2012 v 18:11 Příběhy výjimečné dívky

Twice As Hot - Dvojnásobně žhaváTales of an Extraordinary girl - Příběhy výjímečné dívky 2


Belle Jamisonová se už konečně znovu začíná cítit jako normální holka. Její práce paranormální vyšetřovatelky je v pořádku, od chvíle, co se naučila ovládat své nadpřirozené schopnosti (většinou) a právě se zasnoubila s Romem Mastersem, ultra-sexy operativcem, který se jí kdysi pokusil neutralizovat!

Ale plánování svatby není nikdy snadné, zvlášť, když nevěsta náhodně zapaluje šaty, ženich se vrátí z nebezpečné mise se selektivní ztrátou paměti a muž zodpovědný za její schopnosti najednou chce Belle pro sebe. Navíc se objeví Romova bývalka, odhodlaná ho získat zpět a nová skupina super-darebáků je na obzoru. Belle bude potřebovat všechny své síly - plus malou pomoc od svého věrného empatického parťáka - aby zachránila den, zachránila svatbu a dokázala, že pravá láska si opravdu všechny podmaňuje.

Srdce Draka - Kapitola 5 1/2

21. listopadu 2012 v 17:21 | překlad Mimi, korekce Kerris |  Srdce draka (1#)Panty nevrzly. Vlastně nebylo slyšet žádný zvuk. V jednu chvíli byly dveře zavřené, a v další, se dva panely pohybem otevřely.
Grace stála na levé straně, neviditelná a skrytá ve stínech vytvořených hrubou slonovinou. Když Darius vkročil na její úroveň, jeho nohy se zamotaly do provizorní šňůry z přikrývky.
Se zavrčením se svalil dopředu.

Lucien

20. listopadu 2012 v 21:40 | Hanulla |  Postavy
Jméno: Lucien
Démon: Smrt
Barva očí: jedno hnědé a jedno modré
Barva vlasů: středně dlouhé, tmavé
Postava: vysoký, svalnatý, široká ramena
"Povinnost v domácnosti": papírování
Vzhled: Zjizvený obličej a další jizvy po celém těle
Partnerka: Anya

Lucien má snad ty nejzajímavější oči, jedno je hnědé a druhé modré. Skrz jeho oči vidíte ty démovy, opravdovou smrt.
Jeho krásu a jedinečný obličej ale hyzdí jizvy, o jejichž původu nikdy nemluví a které dokládají utrpení a bolest, které si prožil.
Umí se teleportovat a je vůdcem Budapešťské skupiny Lordů. Jednou z jeho schopností je, že jeho duše může vyklouznout z jeho těla a vydá se tak na spirituální cestu.
To on otevřel Pandořinu skříňku, vypustil démony a tím je všechny proklel. Je klidný, stoický, nic ho nedokáže vyvést z rovnováhy.

To si tedy alespoň myslel, než potkal jednu nespoutanou bohyni, která v něm probouzí mnoho pocitů. Klid ale není jedním z nich.