Nejtemnější oheň - Kapitola 18

28. října 2012 v 20:00 | překlad Kerris, korekce Hanulla |  Nejtemnější oheň (0,5#)Geryon si sundal prsní plát a odhodil ho stranou, čímž odhalil svou příliš svalnatou, zjizvenou hruď pokrytou kožešinou. Ruce se mu třásly, když odmotával kůži kolem svého pasu a pomalu tím odhaloval svůj ztvrdlý penis a zjizvená stehna lemovaná kožešinou. Napjal se, když očekával její nevyhnutelné zalapání po dechu, až se otřese hrůzou, i když ho ujišťovala o jeho "zvířecím magnetismu".

"Nádhera," řekla s úctou. "Opravdový bojovník. Můj válečník." Natáhla ruku a přejela mu prsty přes srst. "Hladká."
Výdech prosákl skrz jeho pootevřené rty. Ani si neuvědomoval, že ho do té chvíle zadržoval.
"Kadence. Sladká Kadence," zachraptěl. Co kdy udělal, že si ji zasloužil? Kdyby se do ní nezamiloval už předtím, rozhodně by se zamiloval teď.
Když ta nejžhavější vlna touhy proudila skrz jeho tělo, žhavější než kdy zažil, začal polibky tvořit cestičku přes její bříško, kde se zastavil, aby mohl ponořit jazyk do jejího pupíku. Zachvěla se. Když dosáhl k vrcholu jejích stehen, aby ji mohl uctívat, její třes se změnil ve svíjení.
"Úžasné," vydechla, svírající jeho vlasy.
Chtěl ji pohltit, ovládnout, ale držel se zpátky, zatímco ochutnával tu nejsladší ambrózii. Teprve když se udělala a křičela rozkoší, vyšplhal po jejím těle. Byl hrdý a poctěný, že díky němu zažila takovou extázi. Ale třásl se, jeho tělo bylo v jednom ohni. Byl zoufalý. Toužil po ní, jen po ní.
Ovinula kolem něj nohy, uchopila jeho tvář a zhluboka se mu zadívala do očí. "Potřebuji z tebe víc."
Špičkou do ní vklouzl, jen blaženým kouskem. Zastavil se, aby jí dal čas se přizpůsobit. Bude pomalý, i kdyby ho to mělo zabít. Aby to pro ni bylo dokonalé, nejlepší.
"Proč necítím potřebu si tě podmanit?" Zapředla mu do ucha. Kousnula ho do ušního lalůčku.
Sladký požár se šířil jeho tělem. "To se dělo, když ses předtím milovala?"
Přikývla a prohnula boky, aby se do ní dostal dál. Další kousek.
Musel se přinutit, aby nezasténal. "Možná proto, že mé srdce je celé tvoje a nezbyl ani kousek, kterému již nevládneš."
"Ach, Geryone. Prosím." Pohladila jeho rohy krouživým pohybem prstu přes jejich vrcholky. "Pojď do mě celý. Dej mi všechno."
Nemohl jí nic odepřít. Uvolnil svou zuřivou kontrolu a vyrazil boky kupředu. Vykřikla. Ne bolestí, ale rozkoší, uvědomil si. Znovu a znovu ji naplňoval, celý se jí oddával. Jejich vůle se prolínaly tak dokonale, že nebylo možné říct, kdo chce co.
Jeho drápy se zatínaly do podlahy pod její hlavou, kousal ji zuby, ale ona to všechno milovala, naléhala a prosila o víc. A když do ní rozlil své semeno, její vnitřní stěny ho sevřely v jejím vlastním navršení rozkoše, a on vykřikl slova, která ho zevnitř stravovala od chvíle, kdy ji potkal.
"Miluju tě!"
K jeho překvapení, také vykřikla. "Ach Geryone. Také tě miluju."
Rychle se oblékli. Kadence byla stále slabá, ale bolest přestala.
"Jsou stále u brány?" Zeptal se Geryon.
"Ach ano. Horečně pracují."
Políbil ji na rty a ona si libovala v chuti muže, kterého tak milovala. "Přenes nás tam, zmraz je na místě a já udělám zbytek."
"Doufám, že to bude fungovat," řekla, protože nemohla snést pomyšlení na to, že by od něj byla odtrhnutá.
"Bude. Musí."
V opačném případě, budou oba odsouzeni k zatracení.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rebisek Rebisek | Web | 5. listopadu 2012 v 8:41 | Reagovat

Být či nebýt, tot ta otázka :D :D :D :D Thx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama