Enslave me sweetly - Zotroč mě sladce (#2)

22. října 2012 v 22:50 |  Lovkyně mimozemšťanůEnslave me Sweetly - Zotroč mě sladce


Lovkyně mimozemšťanů - 2Eden Blacková chodí mezi lidmi a chrání je před vražedným zlem stvoření z jiného světa, kteří je unášejí a zotročují. A i když se zdá, že je Eden sama člověkem, není to tak. Je mimozemšťanka, z rasy Raka, kteří se vyznačují zlatou kůží vlasy, stejně jako tím, že jsou obdaření zlověstnou schopností zabít kohokoliv bez výčitek svědomí - a s přesností. Tak to je, až do osudné noci, kdy vyšle výstřel, který má zabít lidského otrokáře - a mine.

"Selhání" Eden nemá ve slovníku. Stejně tak slovo "Partner" - což je to, co jí bylo násilně přiděleno po vrácení z její katastrofální mise.

Lucius Adaire, sexy lidský agent s pevnými nervy si nic neužívá víc než jiskřivý vztek - a burcující touhu - v ohnivé vražedné ženě, která je příliš hrdá na to, aby uznala porážku. Společně uvízli v úkolu, který nemohou zkazit, Lucien a Eden zjistí, že jsou vzájemně propojení ve dvou srdcervoucích hrách na vysokých sázkách: ve smyslové síti "zabij, nebo budeš zabit" a v erotickém tanci svádění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AAppalReowllah AAppalReowllah | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 18:55 | Reagovat

This condition is very restricted to the reproductive system and could have several causes like a response to injury or abnormal the circulation of blood in the testicles.  Use these circumspectly however, as they may lower glucose levels, which can be an unhealthy effect in men whose blood glucose levels are properly balanced.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama