Říjen 2012

Dark Taste of Rapture - Temné ochutnání extáze (6#)

31. října 2012 v 22:59 Lovkyně mimozemšťanů


Dark Taste of Rapture - Temné ochutnání extáze


Lovkyně mimozemšťanů - 6


Jediným pohlazením může způsobit nezapomenutelnou rozkoš, nebo nekonečnou bolest…


Hector Dean je strohý, potetovaný, zcela ničemný - a má smrtící tajemství. Je chodící zbraní, schopný usmrtit jediným pohlazením prstu. Není divu, že je odhodlaný k tomu, aby byl sám, na vlastní pěst. Ale Noelle Tremainová je pokušení, jako žádné jiné. Je krásná a bohatá, s dívčím úsměvem, který skrývá šokující zranitelnost a nepopiratelně ho žhavě přitahuje. Poprvé v životě je jeho ledová odolnost pokoušena. Ale kdyby byl s ní, tak riskuje její zničení.


Když je bohatý podnikatel zavražděn v té nejošuntělejší čtvrti New Chicaga, stanou se z nich partneři a není úniku předtím, co oba chtějí: sebe navzájem. Přesto Hector ani Noelle neví, čeho se mají bát víc - pronásledovaného zabijáka, nebo jejich vlastní smrtící touhy…

Estasy in Darkness – Extáze v temnotě (5#)

31. října 2012 v 22:41 Lovkyně mimozemšťanůEstasy in Darkness - Extáze v temnotěLovkyně mimozemšťanů - 5Když Ave Sans vyrůstala v těch nejhorších a nejchudších ulicích New Chicaga, měla jen dvě možnosti: být dravcem, nebo kořistí. Nic mezi tím. Teď pracuje pro tým vyšetřování a odstraňování mimozemšťanů a je jí nařízeno chytit toho největšího a nejvíce zkaženého bojovníka všech dob - upíra příliš krásného, aby byl skutečný se schopností manipulovat časem. Kdysi dávno vůdcem celé upíří armády, je McKell nyní považován za příliš krutého a nestabilního a je odvržen i vlastním druhem.

Pro McKella nejsou lidé ničím jiným, než potravou. Přesto drobounká Ava se zlatou pletí je pro něj fascinujícím rozporem - jízlivá, přesto vtipná, silná, přesto zranitelná, smrtící, ale divoce loajální. I proti svému největšímu přesvědčení McKell touží nejen po její loajalitě, ale chce mnohem více. A když se honička změní ve svádění, povedou McKell a Ava závod, aby odhalili jeho minulost. Ale odpovědi přijdou za cenu, která je příliš vysoká dokonce i pro ženu, která si myslela, že už nemá co ztratit…

Lord of the Vampires - Pán Upírů (1#)

31. října 2012 v 20:09 Královský dům stínů


The Lord of the Vampire - Pán Upírů

Královský dům stínů - 1


Bylo nebylo, kdysi dávno království Elden, které přemohl Krvavý Čaroděj. Ve snaze zachránit své děti, je královna roztrousila do bezpečí a král je naplnil potřebou po pomstě. Čtyři královské dědice spojují pouze magické hodinky… a čas se krátí.

Upír Nicolai je proslulý svou mužností, ale kvůli krutým hrám osudu se "Temný Svůdce" stal sexuálním otrokem v království Delfina - zbavený drahocenných hodinek i paměti. Jediné co mu zůstalo, byla přednostně touha po svobodě a pomstě - a jen jediná žena mu může pomoci.

Když bezohledný upír vyvolá Jane Parkerovou, je proti jeho příkazům bezmocná. Je přitahována k jeho temné sexualitě a k jeho kouzelné říši. Ale pro tohoto muže není všechno pouhou pohádkou. A záchrana Nicolaie by pro ni mohla znamenat ztrátu jediného muže, po kterém kdy toužila…

Kapitola 8

Kapitola 9

Kapitola 10

Kapitola 11

Kapitola 12

Kapitola 13

Kapitola 14

Kapitola 15

Kapitola 16

Kapitola 17

Kapitola 18

Kapitola 19

Kapitola 20

Atlantida: Srdce draka - Kapitola 2

31. října 2012 v 19:42 | Překlad Mimi, Korekce Kerris |  Srdce draka (1#)


Grace Carlylová vždy doufala, že umře z intenzivní rozkoše během sexu s manželem. Nuž, sice nebyla vdaná a nikdy neměla sex, ale tak či tak umře. A ne z intenzivní rozkoše.
Z vyčerpání vedrem? Možná.
Z hladu? Pravděpodobně.
Z její vlastní stupidity? Určitě.
Byla ztracená a sama v zpropadené Amazonské džungli.

Last Kiss goodnight - Poslední polibek na dobrou noc (1#)

31. října 2012 v 15:26 Otherworld AssassinsLast Kiss Goodnight - Poslední polibek na dobrou noc

Vrahové z jiného světa - 1Nejsladší pokušení…

Temný vojenský agent Solomon Judah se probudí svázaný v kleci ve zvrhlé zoo, kde jsou stvoření z jiných světů hlavním lákadlem. Vika Lukas, dcera vlastníka má za úkol o Sola pečovat a krmit ho. Monstrum uvnitř něj jí hned na první pohled touží zabít, i když drží klíč k jeho útěku. Ale lidská stránka v něm si uvědomuje, že nádherná hluchá dívka je víc, než se zdá - je jeho.


Konečná cena…

Vika je trpělivá k posměškům i nenávisti zajatců, doufající, že je udrží naživu, když už je nemůže osvobodit. Pouze Solo je jiný - chrání ji. A jakmile se nepřátelství změní v zakázanou romanci, jeho city k ní budou zneužity proti němu…. A bude vržen do vražedné zkoušky.Kapitola 5

Kapitola 6

Kapitola 7

Kapitola 8

Kapitola 9

Kapitola 10

Kapitola 11

Kapitola 12

Kapitola 13

Kapitola 14

Kapitola 15

Kapitola 16

Kapitola 17

Kapitola 18

Kapitola 19

Kapitola 20

Kapitola 21

Kapitola 22

Kapitola 23

Kapitola 24

Kapitola 25

Kapitola 26

Kapitola 27

Kapitola 28

Kapitola 29

Kapitola 30

Kapitola 31

Kapitola 32

Kapitola 33

Kapitola 34

Kapitola 35

Kapitola 36

Nejtemnější Oheň - Epilog

30. října 2012 v 19:34 | překlad Kerris, korekce Hanulla |  Nejtemnější oheň (0,5#)Když si bohové uvědomili, že je stěna mezi zemí a peklem zničená a horda Démoních Lordů řádí na zemi, poslali armádu, která měla napravit škodu. Nikdo ty ďábly nebyl schopen chytit. A i kdyby se jim to podařilo, bohové věděli, že zavřít je zpátky do pekla pouze povede k dalšímu povstání.

Nejtemnější noc - Kapitola 1 1/2

30. října 2012 v 13:08 | překlad Kerris, korektura Hanulla |  Nejtemnější noc (#1)


Každou noc smrt přicházela pomalu, bolestně a každé ráno se Maddox budil v posteli s vědomím, že bude muset znovu zemřít později. To bylo jeho největším prokletím a jeho věčným trestem.

Přejel si jazykem přes zuby, přející si, aby to raději bylo ostří, kterým by přejížděl po krku nepřítele. Většina dne již uplynula. Slyšel, jak čas utíká, jako jedovaté tik-tak v jeho mysli, každý úder hodiny pro něj byl jako výsměch, který mu připomínal smrtelnost a bolest.

Atlantida: Srdce draka - Kapitola 1

29. října 2012 v 20:14 | Překlad Mimi, Korekce Kerris |  Srdce draka (1#)
O tři sta let později


"Nesměje se."
"Nikdy nezvýší hlas."
"Když Grayley omylem bodl do Dariovho stehna šesťhrotým nožem, vůdce ani nemrkl."
"Řekl bych, že jediné, co potřebuje, je pár hodin postelového sportu, ale nejsem si docela jistý, že ví, k čemu slouží jeho penis."
To poslední mělo za následek dunivý mužský smích.

The Darkest Fire - Nejtemnější oheň (0,5#)

29. října 2012 v 17:05 Knihy ke staženíThe Darkest Fire - Nejtemnější Oheň

Lordi z Podsvětí - 0,5

Ke stažení - ZDE

Heslo: Geryon

On je strážcem pekla, více monstrum, než člověk. Ona je bohyní útlaku, více andělem, než ženou. Společně vstoupí do plamenů a budou bojovat s hordou Démoních Lordů - a objeví vášeň, které se nic nevyrovná…Nenechte si ujít tuto žhavou upoutávku od úchvatné Geny Showalter, z její nové série paranormálních romancí, Lordi z podsvětí. Ačkoliv jsou navždy prokletí, Lordi z podsvětí jsou neodolatelně svůdní - a nepředstavitelně mocní.

Nejtemnější Oheň - Kapitola 20

29. října 2012 v 10:00 | překlad Kerris, korekce Hanulla |  Nejtemnější oheň (0,5#)


Byla mrtvá. Kadence byla mrtvá. A neexistovalo nic, co by mohl udělat, aby ji zachránil. Věděl to tak jistě, jako věděl, že se musí znovu nadechnout. Nežádoucí, nenáviděný nádech. Bodavé slzy mu stékaly po tvářích, vysmívaly se mu v připomenutí, že on žije, ale ona ne.
Chtěla jeho pomoc, aby zachránila zeď, aby zachránila sama sebe. Chtěla, aby jí pomohl udržet Lordy Démonů uvnitř pekla, ale on ji ve všech ohledech zklamal.
"Je mi to tak líto, Geryone."